به نظرت مدیرعامل با حفظ سمت، میتونه رئیس هیئت مدیره هم باشد؟

پست دوم : بله البته در شرکت سهامی خاص، با رعایت ماده ۱۲۴ لایحه اصلاحی قانون تجارت
و در شرکت با مسئولیت محدود ، با اصلاح ماده اساسنامه و ۷۵ درصد از رای مجمع عمومی فوق العاده .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *