Homeآموزش های ثبتیثبتی و حقوقیآیا میدانید؟آموزشآیا میدانید؟میدونی اشخاص خارجی، برای گرفتن کارت بازرگانی،.. چه مدارکی لازم دارن .؟

میدونی اشخاص خارجی، برای گرفتن کارت بازرگانی،.. چه مدارکی لازم دارن .؟

همه مدارکی که اشخاص ایرانی لازم دارند یقینا مورد احتیاج خارجی ها نیز هست ، بجز پایان خدمت و یا معافیت ، باید اقامت معتبر و پروانه فعالیت در ایران هم داشته باشند و بین ایران و کشور شان ، روابط کاری وجود داشته باشد .

مورد اول :

اگر وزارت بازرگانی ، کارت بازرگانی را برای کشوری که با ایران روابط کاری نداره ، ضروری بداند ، خودش بدون بررسی شرایط می تواند به اتاق بازرگانی و وزارت صنایع و معادن اعلام نماید .

مورد دوم :

هر کدام از اعضاء هیئت مدیره که چک برگشتی ، بدهی مالیاتی و یا بازداشتی از سازمان ها داشته باشند ، طبق قانون جدید از ثبت شرکت ها نمی توانند شرکت ثبت کنند .

مورد سوم : 

الزام جدیدی برای ثبت در مناطق ویژه اقتصادی هست که عنوان می کند که برای ثبت در این مناطق به جز موارد مدارک شناسایی و اعلام نشانی که در منطقه معرفی می کنید ، حتما باید برای ثبت طرح تان در منطقه توجیه پذیر باشد .

مورد چهارم :

در شرکت مسئولیت محدود مدت اعتبار هیات مدیره یکساله است و برای اینکه بتوان مدت آن را افزایش داد و اعتبار را نامحدود کرد ، باید صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده تنظیم کرد و ماده مربوطه را اصلاح کرد و این گونه مدت اعتبار هیئت مدیره نامحدود خواهد شد .

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.